Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Afera osuwiskowa. Dziennik Budowy, inż. Agata Mężyk (nr UPR. UAN-7342-12/92) i Bolesław Haluch (Upr. Konstrukcyjno-inżynieryjne w zakresie dróg i mostów GPA-7342-55/94)

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Wacław Ligęza na posiedzeniu Rady Miejskiej 3 grudnia 2018 roku wybełkotał: Dlatego, dlatego… yyy… myślę, że w stosownym czasie albo ta osoba… albo te osoby, które wokół tej sprawy tyle zamieszania wywołują to sami to w jakichś sposób przedstawią. Spełniam życzenie burmistrza Ligęzy i przedstawiam kolejne dokumenty, które docierają do mnie w sprawie afery osuwiskowej. Mój wniosek brzmiał tak:... Więcej →

Pełna treść wiadomości na: gorliceiokolice.eu/?p=9663
gorliceiokolice.eu, Źródło artykułu: gorliceiokolice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorlicki - powiat w województwie małopolskim ze stolicą w mieście Gorlice. Do powiatu należą gminy: Gorlice, Biecz, Bobowa Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie zajmując łącznie powierzchnię 966,46 km².

Powiat gorlicki to kolebka przemysłu naftowego (w Siarach powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej) oraz centrum przemysłu drzewnego i maszynowego.

Powiat poszczycić się może bogactwem zabytków, takich jak: Kościół p. w. Bożego Ciała w Bieczu z polichromią zaprojektowaną i wykonaną przez Włodzimierz Tetmajera oraz obrazem „Zdjęcie z Krzyża” namalowanym w szkole Michała Anioła; grobowiec z kształcie piramidy w Zagórzanach koło Gorlic, synagoga cadyka Salomona ben Natana Halberstama, ponad 30 cerkwi czy wiele kilkusetletnich drewnianych kościołów ( 5 znich wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO).

Ziemia Gorlicka to także idealne miejsce wypoczynku. Na turystów, poza pięknem krajobrazu Beskidu Niskiego oraz czystym górskim powietrzem czekaja między innymi: Uzdrowiska Wysowa - Zdrój i Wapienne, Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów - Regetów” oraz wyciągi narciarskie i nartostrada na stokach Magury Małastowkiej.

Przez powiat przebiega  droga krajowa nr 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola