Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gigantyczna wpadka Kaczyńskiego! Prezes PiS oszalał?

 
Jarosław Kaczyński utrzymuje swoją wysoką aktywność na spotkaniach przedwyborczych. Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawia się w kolejnych miejscowościach, gdzie wyraża swoje poparcie dla lokalnych kandydatów. W przemówieniach prezesa nie brakuje również szczycenia się osiągnięciami partii rządzącej. Tym razem prezes jednak odpłynął w zupełnie niewytłumaczalnym kierunku. Jarosław Kaczyński dokłada wszelkich starań, aby przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości wypadli jak najlepiej w zbliżających się wyborach samorządowych. Prezesowi jednak czasami zdarza się zbytnio zagalopować w swoich wypowiedziach, co spotyka się z szyderstwami ze strony jego oponentów. Na spotkaniu w Gorlicach Jarosław Kaczyński zupełnie się pogrążył. Co więcej, oficjalnie zawtórowała mu jego własna partia. Jarosław Kaczyński zalicza poważną wpadkę Jarosław Kaczyński spotkał się dzisiaj z mieszkańcami małopolskich Gorlic, gdzie oczywiście uczestniczył w kolejnym spotkaniu przedwyborczym. Prezes oczywiście największą część swojego przemówienia poświęcił „dobrej zmianie”. – Z jednej strony to jest program bardzo rozbudowany, dziś realizowany tylko w pierwszym etapie, program reformy naszego państwa, naszego życia publicznego i w wielkiej mierze także naszego życia gospodarczego – powiedział. Prezes bardzo mocno podkreślił szeroko zakrojoną politykę socjalną rządu. Zaznaczył jednak, że nie powinna być ona tylko utożsamiana ze sztandarowym programem 500 plus. – Tych zmian, tego przekazywania społeczeństwu, a w szczególności tej części społeczeństwa, która ma mniej środków, jest bardzo wiele i dzieje się to różnymi kanałami – kontynuował. Oczywiście nie zabrakło stwierdzenia, że „dobra zmiana” może być w całości zrealizowana wyłącznie w momencie, kiedy Prawo i Sprawiedliwość będzie również dominującą siłą w strukturach lokalnych. – Dobra Zmiana powinna dojść do każdej gminy, do każdego powiatu. Możemy uzyskać postęp tylko wtedy, jeśli różne szczeble władzy będą ze sobą współpracowały – zaznaczył prezes. Nic nie zwiastowało wielkiej wpadki Jarosława Kaczyńskiego, ale w końcu nastąpił moment, który rzucił cień na wszystkie jego poprzednie słowa. Prezes PiS-u usiłował zakomunikować, że poszczególne regiony powinny dążyć do ogólnego wyrównania układu sił. Jednak słowa, w których to zawarł zszokowały wszystkich. – Zależy nam na tym, aby poziom życia w poszczególnych regionach zmniejszał się, bo Polska jest jedna. Sprawiedliwość społeczna jest bardzo ważna – powiedział Kaczyński co wielu obserwatorów uznało za objaw szaleństwa. Co więcej, jego słowa zostały zacytowane przez oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze. Kierownictwo partii prawdopodobnie zorientowało się w końcu jak niedorzeczne są słowa Kaczyńskiego i tweet zniknął z ich profilu. Jednak, jak to mówią internauci „w internecie nic nie ginie”. „Niesłychana szczerość prezesa” Komentujący zauważają, z przymrużeniem oka, że prawdopodobnie prezes Kaczyński w końcu zdecydował się powiedzieć prawdę. – Niesłychana szczero

 


Aktualności 24h
 
Data pliku video: 2018-10-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorlicki - powiat w województwie małopolskim ze stolicą w mieście Gorlice. Do powiatu należą gminy: Gorlice, Biecz, Bobowa Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie zajmując łącznie powierzchnię 966,46 km².

Powiat gorlicki to kolebka przemysłu naftowego (w Siarach powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej) oraz centrum przemysłu drzewnego i maszynowego.

Powiat poszczycić się może bogactwem zabytków, takich jak: Kościół p. w. Bożego Ciała w Bieczu z polichromią zaprojektowaną i wykonaną przez Włodzimierz Tetmajera oraz obrazem „Zdjęcie z Krzyża” namalowanym w szkole Michała Anioła; grobowiec z kształcie piramidy w Zagórzanach koło Gorlic, synagoga cadyka Salomona ben Natana Halberstama, ponad 30 cerkwi czy wiele kilkusetletnich drewnianych kościołów ( 5 znich wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO).

Ziemia Gorlicka to także idealne miejsce wypoczynku. Na turystów, poza pięknem krajobrazu Beskidu Niskiego oraz czystym górskim powietrzem czekaja między innymi: Uzdrowiska Wysowa - Zdrój i Wapienne, Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów - Regetów” oraz wyciągi narciarskie i nartostrada na stokach Magury Małastowkiej.

Przez powiat przebiega  droga krajowa nr 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola