Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gorlice 24 - Oskarżony Jarosław R_2.avi

 
Prezes jednego z gorlickich klubów sportowych, właściciel portalu informacyjnego, "biznesman" - zasiadł 26 lutego na ławie oskarżonych. Sąd Rejonowy Wydział II Karny. O wydanie wyroku skazującego bez przeprowadzenia rozprawy o jaki wnioskowała prokuratura Oskarżenie dotyczyło działalności Jarosława R. jako właściciela punktu kasowego Polskiej Sieci Opłat Express na ulicy Słonecznej, "który działając w okresie od stycznia do października przywłaszczył sobie kwotę w wysokości 73 tysięcy złotych, wpłacanych przez różne osoby fizyczne (146 osób) w formie opłaty recyklingowej na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej. Sąd wydał wyrok skazujący: 1 rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres próby 3 lat, grzywny w wysokości 100 stawek dziennych po 20 zł każda, zwrot kwoty 73 tysięcy złotych na rzecz narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz zasądzenia kosztów postępowania. Wyrok nie jest prawomocny.

 


ThePiotrmarko
 
Data pliku video: 2010-03-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorlicki - powiat w województwie małopolskim ze stolicą w mieście Gorlice. Do powiatu należą gminy: Gorlice, Biecz, Bobowa Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie zajmując łącznie powierzchnię 966,46 km².

Powiat gorlicki to kolebka przemysłu naftowego (w Siarach powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej) oraz centrum przemysłu drzewnego i maszynowego.

Powiat poszczycić się może bogactwem zabytków, takich jak: Kościół p. w. Bożego Ciała w Bieczu z polichromią zaprojektowaną i wykonaną przez Włodzimierz Tetmajera oraz obrazem „Zdjęcie z Krzyża” namalowanym w szkole Michała Anioła; grobowiec z kształcie piramidy w Zagórzanach koło Gorlic, synagoga cadyka Salomona ben Natana Halberstama, ponad 30 cerkwi czy wiele kilkusetletnich drewnianych kościołów ( 5 znich wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO).

Ziemia Gorlicka to także idealne miejsce wypoczynku. Na turystów, poza pięknem krajobrazu Beskidu Niskiego oraz czystym górskim powietrzem czekaja między innymi: Uzdrowiska Wysowa - Zdrój i Wapienne, Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów - Regetów” oraz wyciągi narciarskie i nartostrada na stokach Magury Małastowkiej.

Przez powiat przebiega  droga krajowa nr 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola