Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Katastrofa budowlana w Jeżowie. Bezczynność burmistrza Wacława Ligęzy i pracowników UM w Bobowej. Kolejne dowody dla Rady Miejskiej i przewodniczącej Małgorzaty Molendowicz w sprawie urzędniczej afery osuwiskowej

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
15 listopada 2018 roku wystąpiłem  do burmistrza Wacława Ligęzy z dwoma wnioskami o dostęp do informacji publicznej. Oto pierwszy z wniosków: W odpowiedzi zostały mi przekazane następujące dokumenty: Protokół nr 1, Protokół nr 2, Protokół z postępowania, szacunkowa wartość, pismo, umowa a14, wezwanie do uzupełnień, wezwanie do uzupełnień 2, wezwanie do uzupełnień 3, wniosek o zatwierdzenie, Zabezpieczenie środków, Zapytanie godrom, zarządzenie, zawiadomienia 1, zawiadomienie 2,... Więcej →

Pełna treść wiadomości na: gorliceiokolice.eu/?p=9602
gorliceiokolice.eu, Źródło artykułu: gorliceiokolice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorlicki - powiat w województwie małopolskim ze stolicą w mieście Gorlice. Do powiatu należą gminy: Gorlice, Biecz, Bobowa Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie zajmując łącznie powierzchnię 966,46 km².

Powiat gorlicki to kolebka przemysłu naftowego (w Siarach powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej) oraz centrum przemysłu drzewnego i maszynowego.

Powiat poszczycić się może bogactwem zabytków, takich jak: Kościół p. w. Bożego Ciała w Bieczu z polichromią zaprojektowaną i wykonaną przez Włodzimierz Tetmajera oraz obrazem „Zdjęcie z Krzyża” namalowanym w szkole Michała Anioła; grobowiec z kształcie piramidy w Zagórzanach koło Gorlic, synagoga cadyka Salomona ben Natana Halberstama, ponad 30 cerkwi czy wiele kilkusetletnich drewnianych kościołów ( 5 znich wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO).

Ziemia Gorlicka to także idealne miejsce wypoczynku. Na turystów, poza pięknem krajobrazu Beskidu Niskiego oraz czystym górskim powietrzem czekaja między innymi: Uzdrowiska Wysowa - Zdrój i Wapienne, Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów - Regetów” oraz wyciągi narciarskie i nartostrada na stokach Magury Małastowkiej.

Przez powiat przebiega  droga krajowa nr 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola