Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kiedy skończą się utrudnienia na ulicy Wróblewskiego?

Data publikacji: 2018-07-11, Data modyfikacji: 2018-07-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Koniec utrudnień dla kierowców na ulicy Wróblewskiego. Prace remontowe trwające od 7 maja w najbliższym czasie mają zostań zakończone. Ruch do tej pory jest zamknięty-od skrzyżowania z ulicą Legionów do skrzyżowania z ulicą Świeykowskiego. Za realizację zlecenia odpowiada Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Hażbud i Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Godrom. W ramach tego projektu powstaje nowa nawierzchnia, chodniki oraz oświetlenie ulicy. Już 16 lipca planowany jest odbiór remontu. O postępach w projekcie oraz ostatecznym odbiorze gotowej ulicy informuje sam Burmistrz Miasta. 

Miejmy nadzieje, że nic nie utrudni realizacji i już za kilka dni będziemy mogli cieszyć się nową nawierzchnią. Z pewnością zmniejszy to liczbę korków w okolicach pobliskiego ronda. 

Barbara Ćmiech, Źródło artykułu: https://halogorlice.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorlicki - powiat w województwie małopolskim ze stolicą w mieście Gorlice. Do powiatu należą gminy: Gorlice, Biecz, Bobowa Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie zajmując łącznie powierzchnię 966,46 km².

Powiat gorlicki to kolebka przemysłu naftowego (w Siarach powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej) oraz centrum przemysłu drzewnego i maszynowego.

Powiat poszczycić się może bogactwem zabytków, takich jak: Kościół p. w. Bożego Ciała w Bieczu z polichromią zaprojektowaną i wykonaną przez Włodzimierz Tetmajera oraz obrazem „Zdjęcie z Krzyża” namalowanym w szkole Michała Anioła; grobowiec z kształcie piramidy w Zagórzanach koło Gorlic, synagoga cadyka Salomona ben Natana Halberstama, ponad 30 cerkwi czy wiele kilkusetletnich drewnianych kościołów ( 5 znich wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO).

Ziemia Gorlicka to także idealne miejsce wypoczynku. Na turystów, poza pięknem krajobrazu Beskidu Niskiego oraz czystym górskim powietrzem czekaja między innymi: Uzdrowiska Wysowa - Zdrój i Wapienne, Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów - Regetów” oraz wyciągi narciarskie i nartostrada na stokach Magury Małastowkiej.

Przez powiat przebiega  droga krajowa nr 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola